Gracze World Padel Tour są w drodze do Meksyku, gdzie przygotowują się do udziału w ostatnim turnieju „sezonu zasadniczego”. W Meksyku stawką będzie 1000 punktów, a Coello i Tapia mogą zapewnić sobie zakończenie sezonu na pierwszym miejscu wśród mężczyzn.

Jednak w przypadku zwycięstwa Stupy i Di Nenno wszystko rozstrzygnie się podczas Barcelona Master Final, w którym weźmie udział szesnastu najlepszych zawodników sezonu. Podczas tego „turnieju Masters” zwycięzcy otrzymają 1500 punktów, ale czy wiesz, ile zgarną pary, które przegrają w ćwierćfinale, półfinale lub finale? Odpowiedź tuż poniżej:

  • Zwycięstwo: 1500 punktów
  • Finał: 900 punktów
  • Półfinał: 540 punktów
  • Ćwierćfinał: 270 punktów

Patrząc na powyższą tabelę wyraźnie widać, że mając nadzieję na wyprzedzenie Coello i Tapii i koronę w Barcelonie, Di Nenno i Stupaczuku, którzy tracą 1695 punktów do Agusa i Arturomuszą liczyć na błędy rywali. Rzeczywiście, nawet jeśli wygrają dwa ostatnie turnieje w roku, nie ma żadnej gwarancji, że zajmą pierwsze miejsce. Rozumiesz, to zapowiada się trudne dla Superpiby !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !