Mistrzostwa świata Padel 2016: Szwajcaria gra w kwalifikacjach, 9 i 10 Lipiec w Bazylei / Frenkendorf

Mężczyźni szwajcarskiej drużyny narodowej zagrają w weekend 9 i 10 w lipcu, aby spróbować zakwalifikować się do Mistrzostw Świata 2016. Decydujące spotkania odbędą się w szwajcarskim Mega Parku w Frenkendorf / Bazylea. Szwajcarska drużyna ma złotą okazję dostać swój bilet do Lizbony w meczach u siebie. Ich przeciwnikami są Monako, Francja i Austria.

W tej fazie kwalifikacyjnej Mega Park czeka na pierwszorzędne mecze Padel w Frenkendorf / Basel. Wszyscy uczestnicy zostali wybrani przez stowarzyszenia krajowe i należą do elity swojego kraju. Dla Szwajcarii ten etap jest oczywiście najważniejszym wydarzeniem tego spektakularnego nowego sportu. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Swiss Padel Association. Jeśli chcesz, możesz przyjść i zachęcić nas bez żadnych opłat, wejście będzie bezpłatne.

Gracze będą rywalizować w weekendy 9 i 10 w lipcu, aby spróbować szczęścia w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Padel 2016 w Lizbonie. Oznaczałoby to dla szwajcarskiej drużyny narodowej piąty udział po wzięciu udziału w Mistrzostwach Świata w Kanadzie (2008), Meksyku (2010 i 2012) i Hiszpanii (2014). Gracze, którzy grali w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy, spotkają się i pokażą, że wiosło na wysokim poziomie to niesamowity i spektakularny sport.

Treningi rozpoczną się w piątek po południu. Tee shot dla kwalifikacji odbędzie się w sobotę 9 w lipcu o godzinie 10. W każdej rundzie odbędą się trzy mecze. Druga runda odbędzie się w sobotę o 16h. Trzecia i ostatnia runda odbędzie się w niedzielę o godzinie 10. Ostateczny program imprezy zostanie opublikowany na stronie internetowej szwajcarskiego stowarzyszenia Padel za kilka dni: www.swisspadel.ch .

Aby uzyskać więcej informacji:

Autor: Claudia Bräm, wiceprezes SPA: claudia@swisspadel.ch

Mistrzostwa Świata Padel 2016

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.