Mistrzostwa Świata Padel 2016: Szwajcaria gra kwalifikacje 9 i 10 lipca w Bazylei / Frenkendorf

Mężczyźni z reprezentacji Szwajcarii zagrają w weekend 9 i 10 lipca, aby spróbować zakwalifikować się do Mistrzostw Świata 2016. Decydujące mecze odbędą się w Swiss Mega Park w Frenkendorf / Basel. Szwajcarska drużyna ma świetną okazję do zdobycia biletu do Lizbony na mecze u siebie. Ich przeciwnikami są Monako, Francja i Austria.

W tej fazie kwalifikacyjnej Mega Parc oczekuje meczów pierwszej klasy od padel w Frenkendorf / Basel. Wszyscy uczestnicy zostali wybrani przez swoje krajowe stowarzyszenia i stanowią elitę swojego kraju. Dla Szwajcarii ten etap jest oczywiście najważniejszym wydarzeniem tego spektakularnego nowego sportu. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Szwajcarskie Stowarzyszenie im Padel. Jeśli chcesz, możesz przyjść i zachęcić nas bezpłatnie, wstęp będzie bezpłatny.

Gracze zmierzą się ze sobą w weekend 9 i 10 lipca, aby spróbować szczęścia i zakwalifikować się do Mistrzostw Świata. Padel 2016 w Lizbonie. Oznaczałoby to piąty udział w reprezentacji Szwajcarii po wzięciu udziału w mistrzostwach świata w Kanadzie (2008), Meksyku (2010 i 2012) oraz Hiszpanii (2014). Gracze, którzy w zeszłym roku grali w mistrzostwach Europy, spotkają się tam i pokażą, że padel na wysokim poziomie to niesamowity i widowiskowy sport.

Szkolenia rozpoczną się w piątek po południu. Kwalifikacje rozpoczynają się w sobotę 9 lipca o godzinie 10:16. W każdej rundzie odbędą się trzy mecze. Druga tura odbędzie się w sobotę o godzinie 10:XNUMX. Trzecia i ostatnia runda odbędzie się w niedzielę o godzinie XNUMX:XNUMX. Ostateczny program wydarzenia zostanie opublikowany na stronie internetowej Szwajcarskiego Stowarzyszenia im Padel za kilka dni: www.swisspadel.ch .

Wiedzieć więcej:

Autor: Claudia Bräm, wiceprezes SPA: claudia @ swisspadel.ch

Mistrzostwa Świata Padel 2016

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.