Nathan Courrin / Thomas Seux, rozstawiony z numerem 8 w turnieju, przedostaje się do finałowej czwórki turnieju P1500 organizowanego przez Total Padel w TSB Jarville.

Co prawda skorzystali na wycofaniu się lokalnej pary Diego Garcia / Teri Groll po przegranej pierwszego seta 7/6. Para Courrin/Seux sprawdza się: pamiętajmy, że ona już była producentem kwartał w P2000 w Nantes.

Niespodziewana para półfinału zmierzy się zatem z Mannarino / Armagnac, którzy od początku zawodów musieli walczyć, za każdym razem wygrywając w 3 setach. Nie przedstawiamy już Morgana Mannarino, mistrza meczów w 3 setach, który tym samym kontynuuje swoją passę po zwycięstwach na Reunion u boku innego leworęcznego Quentina Ayuso.

Na dole tabeli Dorian de Meyer / Max Forcin, rozstawieni z numerem 4 w turnieju, stoczyli trap match z parą z Tuluzy Thibaut Pech / Benoit Theard (TS6). TS4 wygrywa w 3 setach: 0/6 6/4 6/4.

Ostatecznie Nicolas Rouanet / Norman Sanchez wygrał swoją kwartę w 2 setach z Nicolasem Trancartem / Léo Perezem: 6/4 6/2. Półfinały rozpoczną się w najbliższą niedzielę o godzinie 10:30. Zaktualizujemy ogólny artykuł konkursu, który aktualizujemy tak szybko, jak to możliwe.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.