Dwóch z trzech Francuzów zaangażowanych Finały Cupra FIP w Turynie spadła, gdy tylko weszli do wyścigu w ten czwartek rano.

Nie będąc faworytem przeciwko Facundo Dominguezowi i Franowi Alamedzie, francusko-belgijska para Inzerillo/Deloyer rozegrała dobry mecz, ale ostatecznie przegrała w trzech setach 3/6 6/2 4/6.

Pokonaj także w trzech setach Jérémy'ego Scatenę i Adrię Mercadal z młodym Rodrigo Coello (bratem Arturo) i Pablo Cuestą z kwalifikacji. Rozstawiona szóstka zaczęła jednak dobrze, wygrywając pierwszego seta 6:6. Jednak po przegraniu bardzo zaciętego drugiego seta (4:13 w tie-breaku dla Hiszpanów) trójkolorowy i jego partner nie mogli wznowić marszu do przodu w ostatnim akcie. Dlatego kłaniają się 11/6 4/6 (7) 11/4.

Wszystkie trójkolorowe nadzieje spoczywają teraz na Benjaminie Tisonie, który wszedł dziś do biegu z Teo Zapatą przeciwko hiszpańskiej parze Guiral / Urzola z previas. Rozstawiony z numerem 4 Francuz i jego partner będą faworytami tej rundy XNUMX meczów.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !