Benjamin Tison i Teo Zapata kontynuują swoją podróż o godz Finały Cupra FIP z Turynu. W sobotę zagrają w półfinale.

W przeciwieństwie do hiszpańskiej pary Carlos Marti / Mario Ortega, rozstawiony z numerem 4 turnieju był solidny i wygrał w trzech setach po przegranej w pierwszym secie: 4/6 6/2 6/2.

W półfinale Benjamin i Teo będą mieli ciężkie zadanie zmierzenia się z rozstawionym z numerem 1 turnieju, składającym się z Victora Ruiza i Gonzalo Rubio. Mecze rozpoczną się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00. Spotkania będą widoczne na Kanał FIP na YouTube.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !