Melissa Martin (francuski nr 4) jest atutem padel du Cupra Padel Point Tour. Obecna na każdym wydarzeniu na torze, zgodziła się wrócić z precyzją do wczorajszy test które miało miejsce w Bandol.

Dityrambica w odniesieniu do 8. edycji Cupra Padel Point Tour, Melissa przekazała nam również swoje osobiste odczucia dotyczące wczoraj i tego, co poszło dobrze:

„To był bardzo udany etap, było dużo ludzi. Niekoniecznie się tego spodziewaliśmy, ze względu na upały i święta. Wiele osób przyszło specjalnie rano na kliniki i grę wystawienniczą. Wszyscy byli zachwyceni.

Ludzie uwielbiali rozrywkę, to był naprawdę udany przystanek. Był dobry rytm, wszystko było dobrze uregulowane, organizacja meczów była dobrze zarządzana przez Auréliena Grandmonta, który był sędzią. Szczerze mówiąc, był to naprawdę udany krok, wiele pozytywnych opinii od graczy, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy przyszli grać. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!"

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.