Edycja Bordeaux z Cupra Padel-Point Tour już się skończyło! Okazja dla nas, aby wrócić do najważniejszych wydarzeń, które zaznaczyły ten wyjątkowy dzień.

Miejscem, które miało być w tę sobotę, była rzeczywiście 4Padel Bordeaux. Zgodnie z zapowiedzią, ten etap największego amatorskiego toru we Francji oferował wiele nowych funkcji. Przede wszystkim ze względu na format: fakt zorganizowania P100 w piątek i P250 w sobotę rano (w całości) jeszcze bardziej podkreśla rozrywkę, ponieważ gracze mogą naprawdę wziąć udział w każdej dekompresji, nie martwiąc się o mecze, które mogą rozegrać po tych rozrywkach.

Z kolei fakt, że po raz pierwszy na torze pojawił się P250, był dobrą wiadomością, ponieważ mecze były dość wyrównane i interesujące, co świadczyło o jednorodności pod względem poziomu.

Ale nie będziemy tego ukrywać, wielką „atrakcją” tego weekendu była przede wszystkim obecność na Pucharze Pablo Lijo, 44. zawodnika świata. Padel-Point Tour. Przybywając z uśmiechem i zaraźliwą radością, Pablo natychmiast odcisnął swoje piętno, mierząc się z Mélissą Martin i JT Peyrou z Amélie Détrivière w meczu pokazowym, który rozpalił publiczność.

Pablo-Lijo-mecz-wystawa-Cupra-Padel-Point-Wieża-Bordeaux
Pablo Lijo

A Hiszpan zrobił mocne wrażenie. Jeśli wielu zastanawiało się, jak może wyglądać najwyższy poziom z bliska, mieli okazję go zobaczyć i to wiele razy! Oprócz niepokojącej łatwości znajdowania obszarów, w których doprowadzał do szału, wiedział również, jak sprawić, by Melissa, Amélie i JT zabłysły przed publicznością, która prosiła o więcej.

JT Peyrou

Podsumowując, ta edycja Cupra Padel-Point Tour ponownie okazał się wielkim sukcesem. Nie wspominając nawet o sesjach w klinice PRO-AM, ani nawet o zajęciach z dziećmi, które odniosły swój zwykły sukces, czujemy, że Cupra Padel-Point Tour jest coraz bliżej znalezienia idealnego przepisu!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.