Klaskanie na zakończenie pierwszej edycji Cupra Padel-Point Tour kto będzie w stanie zachwycić miłośników padel na cztery rogi Francji. Oto krótkie podsumowanie wydarzenia, którego nie można przegapić w ten weekend!

Pamiętny dzień!

Promienny. Krótko mówiąc, tak można podsumować ten jedenasty i ostatni etap Cupra Padel-Point Tour. Umieszczony pod znakiem serdeczności i dobrego humoru, ten dzień dotrzyma wszystkich obietnic.

Dzięki obecności na stołach takich osobistości jak Cyril Hanouna i Sylvain Wiltord oraz czołowych francuskich graczy, takich jak Adrien Maigret, Bastien Blanqué czy Yann Auradou, ton został nadany natychmiast. gwiazdy, padel i słońce. Czego więcej można chcieć?

Cyril Hanouna Adrien Maigret

Publiczność była już gorąca, a na obserwację od 11 rano było jasne, że wszystkie sygnały były zielone na „początku” tego dnia. I nawet jeśli świeży wiatr zgasł, to absolutnie nie odstraszyło publiczności.

Tak pilni przy barze, jak na ławkach wokół centrum, widzowie byli rozpieszczani. Jeśli panowała atmosfera poza kortami, to przede wszystkim poziom gry był atrakcją tego dnia. Punktem kulminacyjnym jest mecz: półfinał pomiędzy Blanqué/Thevenot vs Gest/Auradou. Po rozstrzygnięciu po super tiebreaku, mecz będzie mocny w odbiciu i ostatecznie wygrała para Blanqué / Thevenot z wynikiem 4-6 6-0 10-7.

Tradycyjna rozrywka na torze po raz kolejny trafiła w sedno. Zajęcia dla dzieci zgromadziły dużą liczbę dzieci, które zostały dodane do grupy w miarę ich trwania:

Teraz klasyczna Cupra Padel-Point Tour : Mistrzostwa w jednym punkcie były niezwykle trudne z graczami, którzy nie zrezygnowali z niczego, aby wygrać wyjątkową nagrodę: 2 palas Wilson UltraPro. Jak możesz sobie wyobrazić, gracze byli szczęśliwi, że mogą wygrać takie nagrody.

Innym wydarzeniem i punktem kulminacyjnym dnia była oczywiście loteria, na którą czekało 99,9% uczestników! Podczas tej chwili czystego dzielenia się, łączącej serdeczność i ducha dokuczania, poczuliśmy, że wszyscy są w najlepszym stanie ducha, co mocno przyczyniło się do tego, że ten dzień stał się jeszcze bardziej niezapomniany.

Czy jest lepszy sposób na zakończenie tej idyllicznej soboty niż set DJ-ski, który pozwoli graczom trochę bardziej cieszyć się imprezą.

Blanqué i Thevenot chowają P500 H

Tydzień po P2000 des Pyramides Bastien Blanqué nie zrobił zbyt wiele i znakomicie wygrał P500 Master Final u boku Florenta Thevenota. Honorując swój status Francuza nr 6, Toulousain nie pojawił się w piramidach. Jego partner na tę okazję Florent Thevenot bardzo dobrze towarzyszył trzykrotnemu mistrzowi Francji. Występ w finale przeciwko Durieux/Garcia tylko potwierdził to, co widzieliśmy przez cały dzień: żmudne pragnienie zdobycia trofeum dla Bastiena i Florenta!

Wynik końcowy: Blanqué/Thevenot 6-3 6-2

Boitier i Fontaine narzucają swoje prawo na P500 F

W przeciwieństwie do pary Bougon/Pecastaing w finale, duet Boitier/Fontaine utrzymał swoją pozycję pomimo szczególnie zaciętego i niezdecydowanego pierwszego seta. Pewni swojej siły i solidniejsi, Północni zdobędą drugiego seta bez konieczności przekraczania granic.

Wynik końcowy: Pudełko / Fontanna 7-5 6-3

Gamme/Giordano pod koniec suspensu na P100

Po zniechęcającym finale, to w końcu para Gamme / Giordano zgarnia P100 Master Final tego Cupra Padel-Point Tour po walce w 3 setach z Dammakem / Bizmutem.

Wynik końcowy: Zakres/Giordano 6-2 1-6 11-9

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.