Około dziesięć dni temu wyspą Reunion i Mauritiusem wstrząsnął gwałtowny cyklon, który spowodował kilka ofiar, dużo kontuzji i powoduje wiele szkoda.

Kilka klubów padel zostały dotknięte podmuchami wiatru o sile ponad 200 km / h. : EndemikThe Dominikanin TC, USPG lub BOTC. W tych ośrodkach ślady padel ont été uszkodzony przez szkwały.

Podmuchy całkowicie wstrząsnął konstrukcją z jednego z utworów Endémika: „płyty się skręciły, a słupki poruszyły, co przekręciło się i rozbiło okna."

Po przejściu cyklonu kluby były zajęte naprawić szkody a przede wszystkim do pomyśl o rozwiązaniach jeśli sprawa się powtórzy. „Zastanawiamy się nad dodaniem rozpórek do dolnych słupków i usunięciem okna 5, aby umożliwić przepływ powietrza.„, mówi nam klub.

Mimo wszystko klub wznowił działalność normalny rytm. Nawet jeśli cyklon wyrządził szkody, menedżerowie i gracze nie przestają się uśmiechać. Nawet udaje im się znaleźć ironia w tym wszystkim:”Podstawy padel nie lubię wiatru wiejącego z prędkością 200 km/h, to pewne."

W każdym razie nie ma się czym martwić, jeśli chodzi o P1000 planowany w Endémik w maju, to zajmie miejsce!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.