Z 24 miejscami zdobytymi w ciągu jednego miesiąca i 91 turniejami ukończonymi w ciągu jednego roku, Cyril Hanouna jest obecnie 86. francuskim graczem w padel.

Prowadzący „Touche pas à mon poste” na C8 świętował to na żywo ze swoim trenerem, a czasem partnerem Adrienem Maigretem.

A teraz co dalej? Przejdź do „wyszukiwania 50 najlepszych”? Jak zawsze trzeba umieć czytać między słowami gospodarza. Jeśli najpierw planuje „wieczór z okazji tego rankingu”, gospodarz ogłosił także, że jego celem jest bycie częścią francuskiej drużyny, co, jak wiadomo, jest raczej żartem niż czymś innym, nawet biorąc pod uwagę jego nowy ranking, ten, który w przyszłym roku będzie obchodził swoje 50. urodziny, być może mógłby ubiegać się o miejsce w gronie Seniorów +…

Doskonale świadomy korzystania z najlepszych trenerów i partnerów, Cyril chce „cieszyć się tym”, jak wyjaśnia: „Trenuję prawie codziennie, a turnieje odbywają się w weekendy”. 

Jego program treningowy: „W poniedziałki trenuję rano, a po południu przygotowuję się fizycznie pod okiem Thibaulta Geoffraya. We wtorek biorę udział w turnieju przygotowawczym P250 od 9:17 do XNUMX:XNUMX. Środa, trening taktyczno-techniczny. W czwartek intensywny mecz treningowy, w piątek to samo, ale fajniej, żeby w sobotę móc zagrać w turnieju”.

Napięty harmonogram dla tych, którzy mimo wszystko uznają swój obowiązek „jego bardzo dobre występy wobec partnerów”.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.