Już o tym rozmawialiśmy, w ten weekend o godzinie 1000:4 rozgrywany jest turniej PXNUMXPadel Montreuil, a na szczycie drugiej serii znajdziemy niejakiego Cyrila Hanounę w towarzystwie hiszpańskiego gracza Borisa Castro.

Potężny zawodnik lewicy Boris Castro, zajmujący obecnie 354. miejsce w rankingu FIP, jeszcze nie tak dawno znalazł się w światowej Top 100. Mający zaledwie 26 lat mieszkaniec Duali w Kamerunie będzie niewątpliwie najlepszym zawodnikiem obecnym w 4.Padel w ten weekend, po wycofaniu się Benjamina Tisona (i Dimitriego Hueta).

Z wysokości 84 metrów będzie próbował przekazać całą swoją moc Cyrylowi Hanounie. Gospodarz Touche pas à mon poste, niedawno koronowany na Championa Francji Interklubu z Casa Padel, będzie zatem miał przywilej bycia jednym z dwóch pierwszych nasion w regionie paryskim. Dla tych, którzy marzą o wygraniu P1000, może to być szansa lub nigdy nie na papierze.

Uważaj, misja zapowiada się trudna, ponieważ w grze uczestniczy wielu bardzo poważnych graczy lista rejestrującychts, zaczynając od tych, którzy tworzą pierwsze rozstawienie, Nicolasa Rouaneta i Yanna Auradou…

Jeśli chcesz śledzić turniej w ten weekend, przejdź do Padel Magiczny telewizor ! Poniżej znajdziesz linki do ćwierćfinałów, półfinałów i finałów:

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.