Obecny na P2000 w dniu 4Padel W Strasburgu obok Hiszpana Josedy Sancheza Cyril Hanouna zaoferował nam kilka ekskluzywnych spotkań po porażce z Grollem/Garcią.

Najpierw gospodarz TPMP wyjaśnił nam, że w przyszłym sezonie będzie grał z Arthurem Hugounenqiem. Rzeczywiście woli grać na lewym skrzydle, gdzie zawsze czuje się bardziej komfortowo, dlatego zamierza wykorzystać siłę leworęcznego, często decydującego przy wysokich piłkach. Aby nadal dobrze się bawić i rozwijać, Cyril zamierza tej zimy odbyć staż w Hiszpanii. Cel jest jasny: „skupiaj się mniej na wynikach, a bardziej na poprawie swojego poziomu gry”.

Ponadto wyjaśnia nam, że Canal Plus przygotowuje program, który prawdopodobnie będzie skupiał się na francuskich graczach za granicą. Brak pokazu typów „50 najważniejszych celów”, ale raczej chęć filmowania codziennego życia francuskich graczy wysokiego szczebla, jak wyjaśnia w drugiej części poniższego filmu (pierwsza dotyczy jego związku z Josedą Sanchezem):

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !