W niedzielne popołudnie zwyciężyli Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk finał z World Padel Tour duński Padel Open.

To dzień premier w Kopenhadze! Po Delfi Brea i Bea González, ukoronowani po raz pierwszy razem w Open lub Master of the World Padel Tour, kolej na Martina Di Nenno i Franco Stupaczuka. Zwycięski w Premier Padel Major Kataru, Argentyńczycy wygrywają swój drugi turniej sezonu.

Pod nieobecność Coello i Tapii w Kopenhadze, którzy wcześniej wygrali wszystkie turnieje sezonu na WPT, Superpibes doskonale wykorzystali swoją szansę w tę niedzielę. I niestety dla widzów obecnych na Royal Stage Hillerød, podczas tego finału tak naprawdę nie było meczu.

Rzeczywiście, zawodnicy Carlosa Pozzoniego dali prawdziwy recital na torze, z, podobnie jak wcześniej Brea/Gonzalez, imponującym mistrzostwem w gorących momentach, o czym świadczy te 5 „puntos de oro” wygranych za tylko jednego przegranego.

W swoim pierwszym wspólnym finale Momo i Sanyo wydawali się trochę w środku, którzy pozostawili dużo energii w swoich starciach z poprzednich dni, z bardzo zaciętymi meczami najpierw z Chingotto / Navarro, a następnie z Belą / Yanguas. Wyraźnie zabrakło mu dziś benzyny w silniku pary Hispano-Argentyńczyk, by móc pokrzyżować plany Argentyńczykom, którzy wygrali zaledwie 1:19.

Teraz wszyscy ci piękni ludzie pojadą do Austrii, gdzie konkurencja zapowiada się ponownie szaleć wraz z powrotem Coello / Tapia (ale bez Lebrona/Galana)!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !