W zeszły weekend rozegrano nowy zatwierdzony turniej na torze Jussac niedaleko prefektury Aurillac. Osiemnastu odważnych graczy zdecydowało się stawić czoła bardzo upalnym warunkom pogodowym, aby mieć nadzieję na podniesienie trofeum tego turnieju o trafnej nazwie: „Vamos a la playa”.

Małe naczynia w dużych?

Z tej okazji klub Jussac przygotował duży wybór z poczęstunkiem, cateringiem i koncertem do końca wieczoru. Brakowało tylko drugiego boiska, aby pomieścić więcej osób i skrócić czas oczekiwania między meczami.

Pierre Ader i Thomas Triouleyre jako wzory

W półfinale para Ader / Triouleyre wykonała krótką pracę Bordes / Seillier, odrzuconą bezceremonialnie 6/2 6/1. Po drugiej stronie tablicy Penel/Mouminoux położył kres dobrej passie drużyny Riffaud/Cambon wychodzącej z basenów.

Na zakończenie turnieju i pomimo bardzo dobrego oporu przeciwników faworyci Ader i Triouleyre wygrali 6/3 6/4 bez przegranej rundy turnieju.

Dużo zajęć i kolejny turniej w sierpniu

Klub i jego bardzo aktywne biuro nadal animują tor padel całe lato. Aktywność dla pań była wielkim sukcesem, a aż 23 zawodniczki odkryły padel. Następny turniej odbędzie się 14/15 sierpnia i będzie to turniej P250. Rozpoczęły się rejestracje, nie wahaj się zarejestrować.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!