L 'APT Padel Wycieczka robi małą przerwę po 4 głównych turniejach. Kilka par nie jest zadowolonych z wyników uzyskanych w pierwszej części sezonu i zobaczymy nowe drużyny do Sewilla Za 3 tygodnie.

Oficjalne i nieuchronne zerwania…

Do tej pory 3 główne pary zdecydowały się zakończyć współpracę. Pierwszy, który to zrobił, nie był dla nikogo zaskoczeniem, biorąc pod uwagę postawę dwóch graczy na boisku. Jest to pytanie, zrozumiesz, z Tito Germani i Agustin Torre którym nie udało się stworzyć chemii i grać tak samo padel. Kilka sekwencji otwartych sporów na dworze zapowiadało to zerwanie.

To prawdopodobnie ten ruch spowodował trwający efekt domina. Federico Quiles i Julio Julianoti ogłosili również swój podział, podobnie jak Cristian Gutierrez i Maxi Sanchez Blasco. Tylko dwa ćwierćfinały w tym sezonie, dla tego duetu, który ogłosił, że chce być częścią 4 najlepszych na torze...

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w nadchodzących dniach więcej par się rozpadło. Wielkie nazwiska w padel Poszukujemy więc nowego partnera, który mógłby zerwać niemal każde skojarzenie na torze.

Si Dal Bianco / Arce et Chiostri / Alfonso wydają się nierozłączne, wszystko jest otwarte dla reszty. Plotki argentyńskie mówią, że Yain Melgratti i Miguel Oliveira mogliby też ogłosić ich separację, bo jeden z nich otrzymałby ciekawą propozycję.

Jakie nowe pary?

Na razie, poza parą Maxi Sanchez Blasco / Juani De Pascual, która zarejestrowała się na Sevilla Master, nic nie zostało jeszcze ogłoszone. Musimy zatem przewidzieć nowe skojarzenia.

Plotka głosi, że Yain Melgratti mógłby dołączyć do Brazylijczyka Julio Julianotiego. Wyobrażamy sobie, że Tito Allemandi nie będzie zatem współpracował ze swoim potężnym rodakiem. Czy moglibyśmy więc zobaczyć stowarzyszenie Germani/Quiles? Czy zobaczymy Agustina Torre u boku znakomitego Portugalczyka Miguela Oliveiry lub Cristiana Gutierreza? Wiele pytań, na które nie ma jeszcze odpowiedzi, ale wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !