Dorian de Meyer i Thomas Vanbauce wygrywają wspaniały P1000 firmy SFR zorganizowany w hangarze Padel Réunion. Finał został perfekcyjnie opanowany przez parę Bordeaux przeciwko Baptiste Moura i Simonowi Wagnerowi, odnosząc zwycięstwo 6/4 6/4 i nie tracąc żadnych setów podczas turnieju.

Thomas Vanbauce wspomina ten wielki weekend:

„Simon Wagner i Baptiste Moura byli całkowicie upieczeni. Rozegrali bardzo wymagający pod względem fizycznym półfinał. Przeszli przez to, ale podczas finału widzieliśmy, że ich nogi z trudem reagowały. Z naszej strony dobrze poradziliśmy sobie ze swoimi meczami, wygrywając je wszystkie w 2 setach. W tym finale za każdym razem udawało nam się przełamać w odpowiednim momencie.

Było naprawdę ogromne, obserwowało nas prawie 200 osób. Atmosfera była wspaniała. To było wspaniałe pierwsze doświadczenie dla Doriana i dla mnie. Mamy nadzieję, że nie ostatni.

Wygranie tego P1000 z Dorianem jest naprawdę przyjemne, ponieważ minęło trochę czasu od naszego ostatniego wspólnego zwycięstwa. Tak naprawdę minęły 2 lata, odkąd wygraliśmy P1000. Dodatkowo Dorian przeszedł operację stawu biodrowego, po czym wzięliśmy udział w zawodach FIP.

Nasz nadchodzący program obejmuje modele P1500 do 4PADEL Bordeaux, a następnie FIP Tour w Szwecji i na Litwie. A więc 3 tygodnie intensywnych turniejów.”

Zdjęcia: le Hangar / Wujek Beleu

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.