To już oficjalne, choć nie było to już tajemnicą, jako że obaj gracze podróżowali już oddzielnie na międzynarodowych imprezach, dla Doriana de Meyera i Thomasa Vanbauce’a przygoda kończy się razem.

W poście na Instagramie Dorian podzielił się swoimi słowami na temat rozstania:

„Istnieją publikacje, które łatwiej przygotować niż inne. Dziś wieczorem jest to bardzo trudne, ponieważ po siedmiu latach współpracy ogłaszam zakończenie moich zaręczyn z Thomasem Vanbauce. Nie jestem w stanie opisać dokładnie wszystkiego, co przeżyliśmy, przeżyliśmy, czego nauczyliśmy się w ostatnich latach, bo emocje są tak ogromne. Szczególnie mam duże trudności ze znalezieniem odpowiednich słów. Zaczynając jako przyjaciele szukający zajęć, w których mogliby spędzić razem miłe chwile, a kończąc na partnerach w profesjonalnym projekcie, myślę, że trudno sobie wyobrazić, co to oznacza. Chociaż prawdopodobnie nie udało nam się wydobyć z naszego zespołu maksymalnego potencjału, chciałbym powiedzieć, że przeżyłem z Wami kilka wspaniałych lat, które sprawiły, że ogromnie rozwinąłem się jako człowiek we wszystkich aspektach życia. Droga była bardzo trudna i właśnie dlatego jestem teraz niezmiernie dumny z tego, co wspólnie zbudowaliśmy. Nigdy go nie zapomnę.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy stanęli na naszej drodze i w nas uwierzyli. Podróż była niesamowita. Wiele z naszych celów udało nam się osiągnąć, a ich liczba z roku na rok była coraz większa.

Oczywiście wysyłam specjalną wiadomość do Wielkiego Padel, to dzięki Wam w 2017 roku narodził się nasz zespół, historia jest po prostu wspaniała.

Specjalna wiadomość dla JT Peyrou. Relacja, którą zbudowaliśmy jako trójka, była bardzo silna, a wspólne chwile sportowe były z wami magiczne. Im więcej wspomnień powraca, tym silniejsze emocje.

Życzę powodzenia, Thomasie Vanbauce, wiesz, jak bardzo jestem przekonany, że ci się uda.

Z mojej strony nie znam jeszcze reszty projektów, bo zmiana jest dla mnie skomplikowana. Już dziś wieczorem trudno mi kliknąć „publikuj”, więc na tym poprzestanę”.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.