Wiedzieliśmy, żeAPT Padel Do Ciebier miał ogłosić nowe kierunki. Dziś rano nowy kalendarz nie zawodzi nas wieloma nowymi miastami!

Kierunek na Teneryfę

Akcja zostanie wznowiona w dniuAPT Padel Wycieczka od 23 do 30 lipca z Tenerife Open. To nowe wydarzenie, które ekscytuje wszystkich aktorów APT na największej wyspie Wysp Kanaryjskich.

W następnym tygodniu tor powróci do Szwecji na Båstad Open.

Po turniejach na Teneryfie i Båstad planowany jest kolejny turniej w Europie od 14 do 21 sierpnia.

łukowe mieszkanie

Wycieczka po Ameryce Łacińskiej

Kalendarz na drugą połowę roku uległ pewnym zmianom, włączając nowe turnieje oraz zmiany w niektórych obiektach, gdzie rywalizacja zostanie podzielona między Amerykę i Europę.

Po europejskiej trasie APT pojedzie do Argentyny, najpierw do Kordoby, a następnie do Mar de Plata na pierwszego Wielkiego Mistrza sezonu.

Na ostatni kwartał tego roku ogłoszono dwóch innych wielkich mistrzów, w Madrycie (2-9 października) i Mexico City (24-30 października). Dwa inne turnieje kategorii Open zostaną również zaplanowane w Europie i Ameryce, w lokalizacjach, które nie zostały jeszcze ustalone, aby zakończyć sezon finałem mistrzowskim w tygodniu 5-11 grudnia.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !