Harmonogram drugiej połowyAPT Padel Wycieczka został zmodyfikowany ! La Rioja zastąpi Corbobę w Argentynie, a Turyn (Włochy) będzie gospodarzem Open od 9 do 16 października.

Zmienia się w Argentynie

Po wydarzeniach na Teneryfie i Bastad (Szwecja) tor powróci do Ameryki Południowej, z dwoma dużymi turniejami w Argentynie. Kordoba pierwotnie miała być gospodarzem Open, ale problemy pozostające poza kontrolą APT Padel Trasa zaowocowała zmianą miejsca i daty. Szybkie negocjacje w La Rioja zaowocowały trzema turniejami w ciągu dwóch tygodni.

29 i 30 sierpnia odbędzie się turniej juniorów, zarezerwowany dla młodzieży do 18 roku życia. Następnie odbędzie się Future 1000, a następnie Open od niedzieli 4 do niedzieli 11 września.

Turyn, nowa luksusowa destynacja

W następnym tygodniu pierwszy Wielki Mistrz sezonu odbędzie się w Mar del Plata.

W październikuAPT Padel Wycieczka odbędzie ostatnią w tym sezonie trasę koncertową na kontynencie europejskim. Od 2 do 9 października odbędzie się Wielki Mistrz Madrytu, a od 9 do 16 października włoski promotor Lapo Elkann potwierdził Torino Open.

Sezon 2022 w Ameryce zakończy się Grand Masterem w dniach 23-30 października w Mexico City, a następnie Open i Final Master od 5 do 11 grudnia.

trafny-padel-kalendarz-wycieczek-v12

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !