W najbliższy weekend odbędzie się ostatni P2000 w sezonie. FFT Padel Tour 4Padel Strasburg. Odkryj nazwiska zarejestrowanych osób.

rejestrujący

Zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, znajdujemy:

  • Bezpośrednio do stołu finałowego dostało się 20 drużyn ;
  • Do kwalifikacji zakwalifikowało się 16 drużyn.

Po stronie kobiet faworytami są nowe duety: Pothier/Invernon i Soubrié/Dardaine.

Wśród mężczyzn znajdziemy francuski duet drużynowy Johan Bergeron / Adrien Maigret, przed solidnymi parami zawodników z pierwszej dwudziestki: Authier / Vincent, Rouanet / Sanchez, Joris / Raichman…

Wiedzieć

1) Miejsce turnieju

4Padel Strasburg

8 Rue Emile Mathis 

67201 Eckbolsheim

Bezpłatny parking na miejscu

Otwarcie w piątek: 10:00

Otwarcie w sobotę: 8:20

Otwarcie w niedzielę: 8:20

2) Transport do klubu

Wprowadzony zostanie system transportu wahadłowego z lotniska i dworca kolejowego. Transport wyłącznie po rezerwacji telefonicznej u Benjamina pod numerem 07.83.19.28.39. Prosimy o dokonanie rezerwacji najpóźniej na dzień przed przyjazdem.

3) Kiedy przybędziesz na turniej

Opłaty rejestracyjnej należy dokonać w recepcji klubu. Okazanie dokumentu tożsamości oraz potwierdzenie/deklaracja trenerów nastąpi wówczas w biurze sędziowskim.

4) Konkursy

Początek kwalifikacji => piątek 17 listopada o 13:XNUMX

Początek losowania głównego => sobota 18 listopada o godzinie 9:15

5) Ścieżki rozgrzewkowe

Dla przypomnienia, w piątek 17 listopada: 4 stoki zablokowane w godzinach 10:12-10:12 i 13 tras zablokowanych w godzinach XNUMX:XNUMX-XNUMX:XNUMX.

Od godziny 13:2 i przez resztę weekendu na rozgrzewkę będą przeznaczone XNUMX tory. Rezerwacja 30-minutowego slotu w biurze sędziowskim.

6) Zdrowie

Przez cały czas trwania zawodów do Państwa dyspozycji będzie dwóch dyplomowanych fizjoterapeutów. Zapewnią część medyczną i interwencje terenowe. Rezerwacja miejsca w biurze sędziowskim.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !