Hiszpańska marka Nox ujawnia całą armadę rakiet na sezon 2024, który będzie bardzo ciężki!

Linia AT Luxury marki Agustin Tapia

Symboliczna linia znakomitego argentyńskiego gracza,W Luksus znajdziemy w trzech wariacjach, dla jeszcze większej ilości wrażeń:

  • Zacznijmy odAT Luksusowy atak, o kształcie diamentu. Ta pala jest odpowiednia dla wszystkich graczy poszukujących maksymalnej agresji w swoich atakach. Krawędzie zostały wyprofilowane w celu zwiększenia aerodynamiki, chwyt został wydłużony, aby ułatwić trzymanie i zwiększyć dźwignię. Marka wprowadziła również Technologia klap EOS, na którą składają się boczne perforacje zaprojektowane tak, aby zwiększyć manewrowość rakiety i rozłożyć ciężar tak, aby mieć w dłoni szybką i zabójczą rakietę. Nowa kombinacja materiałów z Włókno węglowe 18K kojarzony z pianką wielowarstwową MLD Czarna Ewa daje bardzo komfortowe uczucie przy jednoczesnym zachowaniu solidnego, półtwardego dotyku. Znajdujemy także nowe technologie Układ pulsacyjny : dwie opaski przeznaczone do pochłaniania wibracji. Należy pamiętać, że podobnie jak wszystkie inne paluszki z serii Luxury 2024, zawiera ona opatentowaną technologię Niestandardowy uchwyt NOX® certyfikowany przez Test Padel w celu zwiększenia przyczepności i zmniejszenia wibracji. Zawiera również system wymiennych pasków bezpieczeństwa na nadgarstek pasek inteligentny®.
  • Wciąż w zasięgu, możemy przyjrzeć się AT10 luksusowy geniusz 18 tys, Pala, z której na co dzień korzysta „Geniusz z Catamarki”.. Z produkcyjnego punktu widzenia wygląda dokładnie tak, jak AT Luxury Attack. Zastosowano te same technologie, zawsze wprowadzając wiele nowości: Układ pulsacyjny, Technologia klap EOS, Niestandardowy uchwyt NOX® itp. To, co ostatecznie odróżnia te dwie rakiety, to kształt. AT Luxury Genius 18K ma kształt łzy i dlatego jest idealny dla graczy poszukujących wszechstronności.
  • Wreszcie, w gamie AT Luxury,AT Luxury Genius 12K. Konstrukcją przypomina także swoje starsze siostry. Te same technologie, podobna waga... Z drugiej strony różnica jest zauważalna już w samej nazwie: jest zaprojektowana Włókno węglowe 12K, co nadaje mu nieco inny charakter.

ML10 Luxury autorstwa Miguela Lampertiego

Ponadczasowa rakieta Miguela Lampertiego, ML10 Pro Cup, była nagrodzona w 2023 roku jako najlepsza rakieta w stylu hybrydowym. Zobaczmy, co oferuje oferta na rok 2024:

  • Luksusowy puchar ML10 Pro Cup 2024 W tym roku wprowadzono modyfikacje formy i nowe technologie, zachowując jednocześnie okrągły kształt. Podobnie jak seria AT, ML ma profilowane krawędzie zwiększające aerodynamikę, a chwyt został również wydłużony, aby ułatwić trzymanie. Ma do tego prawo Technologia klap EOS dla większej zwrotności i optymalnego rozkładu masy. Ze względu na materiały nie ma znaczących modyfikacji. Nowy Pro Cup Luxury zachowuje kombinację swoich poprzedników: Włókno węglowe 3K et legendarna guma NOX HR3. W rękojeści znajdziemy te same technologie co w linii AT: Układ pulsacyjny, Niestandardowy uchwyt NOX® i pasek inteligentny®.
  • W asortymencie znajdziemy także ML10 Luksusowa Bahia 12K. Tym razem pala ma kształt łzy, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność. W przeciwieństwie do Kubek ML10 Pro, z myślą o której zaprojektowano tę rakietę Włókno węglowe 12Kdzięki czemu jest nieco sztywniejszy i bardziej wytrzymały. Podobnie jak w przypadku wszystkich rakiet Nox, rączka została zaprojektowana tak, aby wywoływać jak najmniejsze wibracje, a tym samym powodować mniejsze urazy nadgarstka i ramienia.
  • Na koniec ML10 czas przyjrzeć się ostatniemu palu: Luksusowa strzelba ML10 18K. Ta rakieta jest w modzie kształt rombu : wystarczy, aby zachwycić agresywnych graczy poszukujących potężnej rakiety. Strzelba została zaprojektowana z kombinacją Włókno węglowe 18K i klasyczna powłoka NOX HR3. Jeśli chodzi o inne technologie zastosowane w tej palie, są one podobne do technologii stosowanych w innych rakietach z serii ML10.

Zaawansowane równanie

W 2022 rRównanie zaawansowane został wybrany najlepsza rakieta padel dla średnio zaawansowanych graczy według prestiżowej szwedzkiej firmy zajmującej się oceną produktów Faktura testowa. Linia Equation Advanced jest dostępna w dwóch wersjach.

  • Zaawansowane równanie łączy w sobie zwrotność, kontrolę i precyzję z doskonałym czuciem piłki i szerokim chwytem sweet spot. To jest rakieta z średni bilans, rama karbonowa et system antywibracyjny chronić zawodników przed kontuzjami. Ta pala zawiera również system smyczy bezpieczeństwa Inteligentny pasek® wymienny.
  • Equation Lady Advanced jest pod względem technologicznym identyczny z Equation Advanced. Największa różnica w końcu to grafika. Nox zamienił pomarańcz i czerń na róż i biel z opalizującymi refleksami. Bilans też jest niższy.

Geniusz AT Pro Cup

Jak sama nazwa wskazuje,Geniusz AT Pro Cup jest mieszanką AT10 i ML10.

L 'Puchar AT Pro łączy w sobie najbardziej godne uwagi cechy obu: zwrotność i szybkość jak AT10 oraz wygodę i trwałość jak ML10. Kształt łzy dodaje tej pala nieco większej wszechstronności.

Zawiera wymienny system linek zabezpieczających Inteligentny pasek®.

VK10 Future 2024 Aranzazu Osoro

Teraz czas na pala dostępną w jednej wersji: przyszłość VK10, rakieta używana przez Argentyńczyka, Aranzazu Osoro.

Nowy VK10 zachowuje cechy swojego poprzednika, takie jak okrągły kształt i Pianka HR3, bardzo responsywny. Idealnie nadaje się do kontrolowania gry z tyłu pola, ale stanowi nowość w przypadku dośrodkowania Aluminiowane włókno węglowe 12K dla wygodnego, ale solidnego dotyku.

VK10 Future posiada również system wymiennych pasków bezpieczeństwa. Inteligentny pasek®, co poprawia higienę i trwałość, umożliwiając łatwą wymianę przewodu, bez konieczności dotykania go dolna nasadka.

Przyszłość Leo Augsburgera w LA10

Młody cudowny Leo Augsburger gra bardzo zadziornie i polega na swojej agresywności. Jeśli podamy piłkę trochę za wysoko jednemu z nich fajki, to jest pewna korekta. Tam Przyszłość LA10 został zatem w całości zaprojektowany tak, aby odpowiadał Leo. Jeśli tak jak ten znakomity sportowiec utożsamiasz się ze stylem gry łączącym szybkość i agresję, ta pala powinna Ci odpowiadać. Przedstawia A kształt rombuz Pianka HR3 i włókno Węgiel aluminiowany 12K.

Przyszłość TL10 Tino Libaaka

mówiąc o fajki, oto rakieta pomocnika Leo Augsburgera: Tino Libaaka. Tam Przyszłość TL10, specjalnie zaprojektowany dla Argentyńczyka w kształcie łezki i wyróżnia się możliwością dostosowania do różnych sytuacji. Ona również ma Pianka HR3 i Aluminiowane włókno węglowe 12K. Pod pewnymi względami jest to łatwiejsza w obsłudze wersja tej, której używa kolega z drużyny Libaaka.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi