WinWin Padel to pierwsze centrum Padel we Francji z kortami do wiosłowania 15! Co sprawia, że ​​ten klub jest największym europejskim klubem poza obszarem iberyjskim ... Powrót do tej przygody.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Unikalna strona

Dzięki kortom Padel 15 klub Arbois z pewnością będzie pierwszym francuskim klubem wiosłowym od dawna. Wokół tenisa, accrobranche, basen, restauracja z tarasem na całej stronie.

Cel graczy 3000

Klub mierzy bardzo wysoko. Pula potencjalnych graczy, zlokalizowana w unikalnej we Francji przestrzeni komercyjnej, jest bardzo ważna. Jeśli bar 3000 nie zostanie jeszcze osiągnięty, „mamy już graczy 900 w klubie”, mówi były menedżer słynnego Set Padel Club i obecny kierownik witryny, Jean-Marc Lenoir.

"Co miesiąc organizujemy wydarzenia Padel. Nasz cel: padel rekreacyjny, ponieważ padel jest przede wszystkim„Wyjaśnia Sebastien Caille, prezes WinWin Padel.

Każdego miesiąca rzeczywiście odbywa się wiele wydarzeń, takich jak piątkowy wieczór WinWin, turniej padel „la mêlée” lub dni odkrywania. Wszystkie informacje są na stronie https://winwin-padel.com/

Unikalny model marketingowy

MARKETING SIECI: Klucz do silnego rozwoju klubu.

WinWin Padel jest zatem także wyjątkowym modelem marketingu i komunikacji w świecie sportu. Gracze czasami widzą, że ich subskrypcja się opłaca, sprowadzając przyjaciół z powrotem do klubu Padel. Dzięki filmowi dowiesz się dokładniej, jak to wszystko działa:

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.