Z pewnością jest to mecz, na który czekali wszyscy kibice: zemsta Premier Padel Katar Major pomiędzy parami Lebron/Galan i Garrido/Yanguas. Ta konfrontacja, która rozlać dużo atramentu, które doprowadziło do rozstania Ale i Juana, odbędzie się ponownie w najbliższy piątek.

Jak mogłoby być inaczej? Lebron i Galan, którzy grają razem swój ostatni turniej, staną dziś w Acapulco w walce z tymi, którzy wyeliminowali ich z Kataru Major w bardziej niż burzliwym starciu. Idealna okazja na zamknięcie bolesnego epizodu dla zawodników Jorge Martineza, którzy – jak Galan tłumaczył przed zawodami – chcą jak najlepiej zakończyć swój związek.

Czy po raz kolejny będziemy świadkami gorącego spotkania tych dwóch par, które zmierzą się ze sobą po raz drugi i ostatni? Odpowiedź wczesnym wieczorem na Kanał YouTube z Premier Padel !

Harmonogram zmian tutaj:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !