Przedtem World Padel Tour Finland Open, Arturo Coello i Agustin Tapia nigdy wcześniej nie przegrali przed półfinałem turnieju. Imponująca passa, którą przerwali Lucas Bergamini i Victor Ruiz.

Specjaliści w gatunku para hiszpańsko-brazylijska po raz kolejny zdominowała wczoraj lepiej notowany od nich duet na Greenweez Paris Major. Rzeczywiście zdominowała Ruiza/Tello, który pokonał ją w ćwierćfinale w Finlandii. Wczoraj na Roland-Garros Brazylijczyk i Hiszpan, którzy to zrobili prawie spadł z drogi, aby wziąć udział w biegu, zaoferowali bardzo solidną grę i odnieśli przekonujące zwycięstwo: 6/2 6/4.

Podobnie jak ci, z którymi zmierzą się w najbliższy piątek w ćwierćfinale, Coello i Tapia rosną w Paryżu crescendo. Potrącona w swoim pierwszym meczu z Ramirez / Garcia, wczoraj para hiszpańsko-argentyńska była silna, aby wydostać się z pułapki Garrido / Rico w dwóch setach: 6/3 6/4.

Wściekłość Tapia Credit Premier Padel

Dlatego dzisiaj to dwie pary, które oceniły warunki gry na turnieju Roland-Garros, zmierzą się o miejsce w ostatniej czwórce. Czy faworytom uda się w zeszłym tygodniu zemścić na swoich oprawcach, czy też po raz kolejny zostaniemy zaskoczeni? Odpowiedź od 14:00 na Philippe-Chatrier!

komputer: Premier Padel

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !