W ciągu ostatnich dwóch lat trzy najlepsze progresje znalazły się w pierwszej dwudziestce rankingu kobiet Jennifer Denécheau, Alexise Duchêne i Marie Boura.

Jennifer Denécheau: + 144 miejsca

Jennifer Denéchau zdobywa tytuł za najlepszą progresję, zdobywając 129 miejsc w ciągu 2 lat. Obecnie jest 15. Francuzką, podczas gdy ta ostatnia na zakończenie sezonu 144 była 2021.

Alexise Duchêne: +80 miejsc

Ostatnio na torze dużo mówi się o Alexise Duchêne. padel Francuski. Choć dwa lata temu była dopiero 97. Francuzką, w listopadzie zeszłego roku udało jej się przekroczyć pierwszą dwudziestkę. We Francji zajęła 2. miejsce. To jego najlepszy ranking.

Marie Boura: +26 miejsc

Marie Boura jest trzecią zawodniczką w tym rankingu, zajmując 3. miejsce z Francji. Nie jest to żadna niespodzianka, ponieważ Jennifer (Denécheau) i Marie regularnie grają razem.

W 2023 roku Jennifer Denécheau wyprzedzi Alexise Duchêne. Charlyne Tonda logicznie rzecz biorąc, znajduje się w pierwszej trójce, ponieważ często jest partnerką Alexise.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.