Będziemy porozmawiajmy kilka miesięcy temu, Łopata, klub padel z ośmioma utworami otworzył swoje podwoje 15 listopada w Angers. Zbieramy pierwsze wrażenia dyrektora sportowego Oliviera Moine’a.

Wstępne pozytywne opinie

„Otworzyliśmy ten kompleks z sześcioma torami wnętrz oraz dwie trasy plenerowe 15 listopada. Jesteśmy nad projektem od stycznia 2021 roku, był bardzo długi, bardzo skomplikowany, ale dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwi. Udało nam się stworzyć ośrodek z optymalnymi warunkami, opinie zawodników były świetne.

Zbliża się pierwszy P1000

„Jeśli chodzi o dalszy rozwój, restauracja otwiera się pod koniec marca: robimy włoskie bistro z barem klubowym. Posiadamy również salę do pilatesu i jogi oraz gabinet osteopatii, który zostanie otwarty 1 kwietnia, a także salę konferencyjną, w której można organizować seminaria i szkolenia. team building do firm.

Pozyskaliśmy organizację męskiego P1000 w pierwszy weekend lipca, który będzie połączony z imprezą klubową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z początku, mamy dużo ludzi i jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej liczby nowych praktyków, którzy przychodzą, aby spróbować tej dyscypliny, którzy ją doceniają i dlatego wracają i tworzą naszą społeczność.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !