Studenci SKEMA Business School i ich nauczyciele wraz z federacją padel PACA i liga FFSU PACA organizują II edycję turnieju promocyjnego padel Padelsk” 23 listopada na stronie internetowej Akademii Tenisowej Mouratoglou.

W czwartek 23 listopada 2023 r. w Akademii Tenisowej Mouratoglou odbędzie się 2. edycja tego turnieju, gromadząca uczniów z regionu PACA wokół praktyki tenisa padel.

Wydanie 2

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji, Francka Luccisano, profesor wychowania fizycznego i sportu w SKEMA, pragnie utrwalić ten turniej we współpracy z Erwana Gardelle’a i Jules’a Chaubarda, dwóch pełnych pasji studentów padel programu SKEMA Grande École. Celem tego turnieju jest promować padel w środowisku akademickim oraz zjednoczenie uczniów wokół tego sportu. Dla Francka Luccisano wydarzenie to oferuje uczniom możliwość spotkania, zabawy i rozwijania umiejętności. umiejętności miękkie wielokrotnego użytku w przyszłym życiu dzięki temu dynamicznie rozwijającemu się sportowi.

W tym roku celem jest podwoić liczbę uczestników z obecnością Zespoły 16. Turniej będzie trwał 4 godziny na wspaniałych obiektach Akademii Tenisowej Mouratoglou, zlokalizowanej pod adresem 3550 Route des Dolines, 06410 Biot. To miejsce jest ikonowy w świecie rakiety i widział wielu sportowców wysokiego szczebla (Novak Djokovic, Serena Williams, Andy Murray, Coco Gauff itp.). Turniej jest otwarty dla wszystkich Absolwenci FFSUniezależnie od poziomu ich praktyki.

Zespoły mieszane

Dodatkowo mogą istnieć zespoły mieszany, dodając w ten sposób wymiar różnorodności i włączenia społecznego.

Denisa Boissina, dyrektor programu Grande Ecole w SKEMA Business School : " padel to fajny sport, dostępny i mający zastosowanie w świecie zawodowym w swoich wartościach spójność, wydajność i wspólny sukces". Podkreśla także znaczenie sportu w karierze uniwersyteckiej dla dobrego samopoczucia i zdrowia studentów.

Aby się zarejestrować, wystarczy posiadać licencję uniwersytecką FFSU i wypełnij formularz dostępny na stronie FFSU : http://www.sport-u-licences.com/fnsu_compets02.php.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji wzięcia udziału w turnieju padel ekscytujące i reprezentuj swoją uczelnię !

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Franckiem Luccisano, Julesem Chaubardem lub Erwanem Gardelle (franck.luccisano@skema.edu / jules.chaubard@skema.edu / erwan.gardelle@skema.edu lub pod numerem 0642818474).