Jako menedżer prawdopodobnie już zorganizowałeś lub byłeś gospodarzem turnieju P100 lub wyższego.

I prawdopodobnie już powiedziałeś sobie, szczególnie podczas ostatnich etapów: „Szkoda, że ​​wszyscy ci widzowie są zgromadzeni wokół boiska, gdyby byli przy barze, konsumowaliby znacznie więcej (kawa, napoje itp.)”...

Jeśli tak jest, ŻYCIE ma dla Ciebie rozwiązanie !

Już jest kluczowym graczem w przechwytywaniu wideo na polach padel, dzięki transmisji wideo na koniec meczu, zespoły programistów ponownie wprowadziły innowacje, aby przejść dalej w cyfryzacji Twojego centrum!

Od teraz będziesz miał taką możliwość transmituj spotkanie NA ŻYWO kłócąc się na swoim polu z, wisienką na torcie, wynikiem inkrustowanym w lewym górnym rogu ekranu!

Wynik meczu na żywo padel

Widzowie będą teraz mogli oglądać mecze z twojego klubu i konsumować w twoim barze! Zwrot z inwestycji w taką technologię jest bardzo konkretny.

Ponadto jest to świetne narzędzie trzymać osoby niepraktykujące z dala od placów zabaw, zwłaszcza na lekcjach dla dzieci. Rodzice będą teraz mogli podążać bez ograniczeń.

Wreszcie umożliwia to zapewnienie możliwie najlepszego przestrzegania instrukcji zdrowotnych i uniknięcie przepływu widzów.

Po więcej informacji skontaktuj się:

- Vincent Carretero, LiveXperience: 06-13-33-03-84.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.