Z okazji swojej 4. rocznicy w świecie padel, wydawca oprogramowania z południa Francji opublikował właśnie listę krajów, w których działa jego rozwiązanie. Przynajmniej możemy powiedzieć, że istnieje różnorodność.

Globalna obecność

Przypominamy, kompleksowe narzędzie do zarządzania klubami Padel / Tenis ziemny jest dostępny w języku francuskim, angielskim, włoskim i holenderskim.

Dzięki tej mapie widzimy, że Doinsport świadczy swoje usługi w ponad 15 krajach: Francja, Belgia, Włochy, Maroko, Algieria, Wybrzeże Kości Słoniowej, Senegal, Nowa Kaledonia, Reunion, USA, Tajlandia, Dubaj, Kanada, Szwajcaria, Luksemburg , Gujana, Martynika, Gwadelupa, Madagaskar i Mauritius.

Współpraca z kurortami na całym świecie jest możliwa tylko dzięki uznanej technologii. padel ma problemy, które różnią się w zależności od kraju. Czasami jednak jest to konieczne do wykonywania integracji np. w celu dostosowania się do zobowiązań terytorialnych lub operacji bankowych.

Zakładana ambicja międzynarodowa

Brak konkurenta w świecie oprogramowania do zarządzania dla młodych padel jest w stanie przystosować się tylko tak bardzo, jak Doinsport.

Rzeczywiście, z bazą klientów ponad 500 klubów, Doinsport i jego 30 pracowników mają zakładane ambicje międzynarodowe.

Loic Lamour, Dyrektor Handlowy w Doinsport mówi nam o pojawieniu się niektórych rynków:

"Na początku agitowaliśmy tylko zagraniczne kluby dość blisko nas geograficznie, tylko poczta pantoflowa oprowadziła nas po całym świecie. Mam na myśli zwłaszcza francuskojęzyczną Afrykę, skąd co tydzień otrzymujemy prośby o spotkania, tylko dlatego, że doradzają nam już istniejące kluby..

Oczywiście niektóre z naszych wyborów są strategiczne, jak na przykład nasz przyjazd do Włoch, kiedy zobaczyliśmy eksplozję padel niski. Ale bardzo często tylko kluby nie mogą znaleźć usługodawców, którzy odpowiadają ich potrzebom w ich kraju i kontaktują się z nami bezpośrednio. Dziś, gdy widzę rozwój resortów w francuskojęzycznej Afryce, jestem pewien, że będą tam nasi kolejni klienci…”

Loic Lamour

Jeśli chcesz skontaktować się z zespołami Doinsport, nie wahaj się wypełnić ten formularz kontaktowy a ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu godziny.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.