I zaczynamy to Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM) z pierwszą wielką niespodzianką: zwycięstwem pary Ramos/Dominguez przeciwko Albie/Sans.

W świetle plakatu spotkanie było nieco niezrównoważone. Tonet Sans (52. gracz na świecie) i Sergio Alba (53) wystartowali jako faworyci, podczas gdy przeciwnicy Diego Ramosa (102) i Facundo Dominguez (85) byli wyraźnie na pozycji outsiderów.

Tak, ale padel nie jest nauką ścisłą. Dowiodło to od pierwszego seta wygranego po szczególnie niezdecydowanym tie-breaku pary włosko-urugwajskiej. Z tyłu publiczność, która przybyła na spotkanie na korcie nr 2, z pewnością nie spodziewała się takiego scenariusza.

Diego Ramos i Facundo Dominguez, do których jesteśmy przyzwyczajeni na kortach APT Padel Tour, zależało nam na osiągnięciu dzisiaj czegoś wielkiego. W swoim pierwszym wspólnym turnieju poprowadzą drugą rundę z mistrzowską ręką i zaoferują sobie luksus bycia pierwszą wielką niespodzianką tego Greenweez Paris Premier Padel Major !

Wynik końcowy: Zwycięstwo Dominguez/Ramos 7-6 6-2

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.