Wyeliminowana wczoraj w XNUMX/XNUMX finału para Campana/Pellicer powraca z humorem w swoją nietypową podróż w tym FIP Złoty Perpignan.

„Mecz, który został rozegrany za mało”

Padel Magazine : Panowie, właśnie rozegraliście wyjątkowy mecz (0/6 0/6) z Benem Tisonem i Téo Zapata, których dobrze znacie. Zdobyłeś wiele, wiele punktów!

J. P. Pellicer : „Nie rozegrało się to zbytnio. Mieliśmy pecha z 2-3 punktami, bo myślę, że pod koniec meczu był punkt zwrotny. »

Dominique Campana : „Przegapiliśmy łódź, szkoda. Mieliśmy kilka okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy”.

Padel Magazine : JP, powiedziałeś do mnie wychodząc z boiska, patrząc sobie w oczy: "nic się nie skończyło", potwierdzasz to?

JP : „Potwierdzam, ile jeszcze meczów pozostało? Myślę, że braliśmy udział w trzeciej rundzie 16., więc zostało jeszcze 7-8 meczów i nadal może być kilka kontuzji. »

Taktyka? „Obstawianie innej osoby poszkodowanej”

Padel Magazine : Miałeś wyjątkową karierę w tym konkursie, startowałeś w previas, prawda?

Dominique : „Zaczęliśmy w previa, dawaliśmy wszystko w pierwszych 2 grach. Wygraliśmy przez WO dwa razy, a potem w finale zmierzyliśmy się z dwoma młodymi Hiszpanami. To było bardzo skomplikowane, przegraliśmy 2 i 3. Potem zostaliśmy zabrani dzięki legendarnemu szczęściu JP. I oto jesteśmy w 16. finale! »

JP : „Znaleźliśmy się w 16/XNUMX finału, nie schodziło to za bardzo. Sądzimy, że będzie kolejna kontuzjowana osoba i wszystko na to stawiamy. »

Cios „à la Steven Bradbury” podczas FIP Gold Perpignan?

Padel Magazine : Po wzięciu 0 i 0, nadal są otwarte drzwi do ósmego, jeśli dobrze zrozumiałem?

JP : „Nazywają mnie Jean-Pascal Bradbury! Dla tych, którzy wiedzą, mam na myśli finał w łyżwiarstwie szybkim podczas Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Nie, szczerze w to wierzymy. »

Padel Magazine : Prawdopodobnie posiadasz absolutny rekord w jakimkolwiek turnieju, jeśli zdobędziesz najwięcej punktów w FIP, a tak wiele przegrałeś!

Dominique Campana "I na to zasłużyłem!" Daliśmy z siebie wszystko w tym turnieju. »

Przeczytaj cały ITW tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.