Dużo o tym rozmawialiśmy, zeszłego 27 i 28 sierpnia odbyły się pierwszy międzynarodowy turniej padel krzesło, w Le Mans.

Z tej okazji na spotkaniu w Sarthe była obecna śmietanka dyscypliny. Udało nam się znaleźć znanych graczy, takich jak Iñaki Ramperez czy Alvaro Garmilla.

Hiszpanie, którzy zdominowali rywalizację, byli również zaskoczeni, że poziom tak szybko rośnie w innych krajach. Do tego stopnia, że ​​może dać początek powołaniom. Rzeczywiście, po dobrym występie w swoim pierwszym międzynarodowym konkursie, francuski numer 2 Dorian Navarro postanowił poświęcić się wyłącznie padel-fotel.

Rzeczywiście w poście opublikowanym na jego sieci społecznościowe, tricolor wyjaśnia nam, że po trzech dobrych latach tenisa, w których osiągnął 86. miejsce na świecie w singlu i 69. w deblu, postanawia odłożyć karierę na bok i zamienia rakietę tenisową na pala.

Dorian Navarro

"Le padel fotel jest w pełnym rozkwicie, a ja szybko się rozwijam. Dobrze się bawię na korcie. Cel jest prosty: poświęcić się w 100% padel ” napisał o swojej publikacji Instagram.

Biorąc pod uwagę wielki sukces tego pierwszego międzynarodowego turnieju padel-fotel, wydawałoby się, że organizatorzy ponownie przygotowują scenę w przyszłym roku na nową edycję.

Pozostań w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej.

Kredyty obrazkowe: Dorian Navarro

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.