la piste Premier Padel przez MejorSet stał się punktem odniesienia dla torów w pełni panoramicznych. Frédéric Dumont, jeden z założycieli Francja Padel i przedstawiciel hiszpańskiej firmy we Francji, opowiada nam, jak narodził się ten słynny utwór i jakie są jego mocne strony:

Premier Padel uruchomił konkurs wygrany przez MejorSet

„Nowy profesjonalny obwód padel, Premier padel, potrzebowała jednego centralnego toru dla swoich zawodów wyścigowych. padel. A MejorSet wziął udział w konkursie otwartym przez Premier Padel.

Bazując na już istniejącym torze Full Panoramic, hiszpańska marka pomyślała o jeszcze większym wyróżnieniu się na tle konkurencji. MejorSet wymyślił tę nową formę lampy podłogowej LED i pracował nad detalem, który pokazuje dbałość o najmniejszy szczegół i dbałość o gracza, co dało początek idei Shock Lock.

Kiedy marka myślała o sportowych osiągach na wysokim poziomie, mocy i ekskluzywnym wyglądzie limitowanej edycji, MejorSet zainspirował się sektorem motoryzacyjnym, aby stworzyć hydrauliczny układ kompresji, który pochłania uderzenia gracza.

Zaawansowane technologie

Frédéric Dumont, z Francji Padel kontynuuje:

„W sercu pola Premier Padel to połączenie zaawansowanej technologii i skrupulatnego wykonania, czego efektem jest powierzchnia do gry, która na nowo definiuje standardy. Jedną z kluczowych innowacji jest zastosowanie technologii Shock Lock, ekskluzywnego systemu zaprojektowanego tak, aby amortyzować uderzenia graczy o ściany i minimalizować drgania konstrukcji podczas intensywnych rozgrywek. Ta rewolucyjna funkcja nie tylko poprawia bezpieczeństwo zawodników, ale także wydłuża żywotność boiska, zapewniając długotrwałe działanie.

Pełny panoramiczny projekt terenu zapewnia niezrównaną widoczność i estetykę. To, co sprawia, że ​​ten teren jest naprawdę wyjątkowy i estetycznie lepszy od innych, to złote detale. Projekt kortu wyróżniają elementy w kolorze złota, dodające mu prestiżu i wysokiej klasy.

Wykonane z paneli ze szkła hartowanego i latarni rozmieszczonych strategicznie tak, aby przypominały połowę rakiet tenisowych padel, ten projekt maksymalizuje naturalne światło, zachowując jednocześnie wciągające środowisko gry.