Nie będzie jednego, a dwa P1000 w dniach 19,20 i 21 kwietnia o godz Padel Horyzont! Rzeczywiście widzowie, którzy udają się do Sucy-en-Brie (78), będą mogli wziąć udział w zawodach kobiet i mężczyzn. A dla tych, którzy nie mogą pojechać do Yvelines, z pewnością Padel Magiczny telewizor że coś się stanie!

Ale czekając na mecze, odkryj listy rejestracyjne. Jak zobaczycie, sytuacja w regionie paryskim zapowiada się gorąco, zwłaszcza że wśród mężczyzn będzie obecny najlepszy francuski zawodnik w historii, Benjamin Tison, i zawodnik francuskiej drużyny, Jérôme Inzerillo. Ze swojej strony Hiszpan Boris Castro utworzy drugie rozstawienie wraz z Cyrylem Hanouną, który nie będzie jedyną „gwiazdą” obecną na Padel Horyzont. Rzeczywiście, w kwalifikacjach znajdziemy byłego piłkarza Bruno Cheyrou, a także tenisistę Maxime Hamou!

Kobiety:

P1000-Padel-Horyzont-kwiecień-2024-kobiety

Mężczyźni:

P1000-Padel-Horyzont-kwiecień-2024-mężczyźni

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi