Jeśli śledzisz wiadomości padel, to z pewnością nie umknęło Twojej uwadze: Eli Amatriain tak wycofał się podczas WPT Menorca Open.

Jak wyjaśniła naszym kolegom z Mundo Deportivo, mieszkanka Logroño po prostu nie miała już tej samej motywacji, co w przeszłości: „

„Zdałem sobie sprawę, że kiedy przegrałem, nie chciałem już trenować. Przez wiele lat porażki motywowały mnie, ponieważ widziałem obszary w mojej grze, które wymagają poprawy, zdawałem sobie sprawę ze swoich niedociągnięć i następnego dnia wracałem do treningów. Mimo że musiałem ćwiczyć trzy razy więcej, zrobiłem to, bo chciałem stać się lepszym zawodnikiem. W tym roku, kiedy przegrywałem, chciałem po prostu odpocząć, uciec od kortu i to miało dla mnie ogromne znaczenie.

eli-amatriain-bekhendowy styl uderzeń twarzy

Nasycenie z pewnością spowodowane tym bardzo szczególnym życiem, które profesjonalni gracze wybierają: „Lubię przebywać z rodziną, cieszyć się małymi chwilami, czytać książkę, pić kawę i przebywać w swoim otoczeniu. Ale w tym roku poleciałem samolotem, pojechałem na turniej, zagrałem, a w drodze powrotnej musiałem już planować kolejny lot na przyszły tydzień. Stawał się coraz cięższy.”

Teraz 39-letni Eli rozpoczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu jako psycholog.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !