Kto powiedział, że ferie zimowe muszą się rymować ze sportami górskimi? W każdym razie nie my! Wybraliśmy Ciebie 5 ofert stażu na te wakacje. Teraz nie będziesz mieć już wymówek.

Więc zdejmij buty narciarskie, chwyć swoje łopata i wyrusz w egzotyczne miejsca, z dala od zaśnieżonych gór!

Pod słońcem Gran Canarii?

Wyspy Kanaryjskie kuszą Cię, ale nie chcesz odłożyć słuchawki na kołek? Więc nie wahaj się. Z La Toupie Bleue, możecie cieszyć się piękną pogodą trenując pod okiem dwóch trenerów!

Będziesz miał do tego prawo trzy dni padel intensywny (chyba że chcesz zostać na cały tydzień)!

Wszystkie przydatne informacje znajdziesz na stronie internetowej firmy Niebieski bączek. Jako bonus, wiele innych kierunków oferowanych przez cały rok.

WYSPY KANARYJSKIE LA TOUPIE BLEUE

Bilbao, stolica Biskajskiej… i padel

Nie przedstawiamy już Wam Akademii Padel Stuff… Co tydzień można spotkać Palois Paula Daulana wraz z Andonim Bardasco, trenerem akademii Padel Stuff w naszym cyklu”W sercu padel„. Ale czy wiesz, że Ty też masz okazję trenować w Bilbao?

Akademia oferuje trzy możliwościod szkoleń ekspresowych po szkolenia intensywne. Formuła "Padel Days” jest idealny, jeśli chcesz przechadzać się ulicami Bilbao, ale także doskonalić swoje umiejętności padel. Formuła „Pełna”. Padel” przeznaczony jest dla osób chcących intensywnie trenować przez cały dzień. Wreszcie dla osób przejeżdżających przez miasto przewidziana jest formuła „Stage Express”.

W Bilbao nie musisz mówić po hiszpańsku ani angielsku! A jeśli chcesz więcej informacji, to tak tutaj że to się dzieje.

Dyskusja Paula Daulana Andoniego Bardasco Padel Stuff 2023

Cap d'Agde, miejsce, którego nie można przegapić

Nawet w Cap d'Agde, le padel jest królem. Tej zimy będziesz mógł doskonalić się na południu Francji, nad brzegiem Morza Śródziemnego, korzystając z wielu autokarów.

Niezależnie od tego, czy dla dzieci, czy dorosłych, intensywny lub półintensywny, Akademia French Touch oferuje kilka ofert stażu. Z lekcjami w padel, przygotowanie fizyczne i sesje meczowe z trenerem, nie będziesz się nudzić. Nawet w środku zimy możesz cieszyć się południowym słońcem!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym kierunku, możesz przejść bezpośrednio na stronę internetową firmy Francuski dotyk !

etapy padel francuska akademia dotyku

Barcelona, ​​stolica padel

Jak oferować oferty padel nie wspominając o Barcelonie?

z OSS Padel Barcelona, będziesz mógł uczestniczyć w szkoleniach padel spersonalizowane, zgodnie z Twoimi pragnieniami, poziomem i oczekiwaniami. Dodatkowo, jeśli jesteś licencjobiorcą FFT, będziesz mógł skorzystać z licznych zniżek. Czy nie nadszedł czas, aby zaryzykować i udać się do stolicy Katalonii?

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt teren z OSS Padel Barcelona!

Trener Oss Barcelony padel

San Sebastian, u bram granicy francuskiej

Powiedzieliśmy ci o tym, agencja Sport Prestige z siedzibą na Wybrzeżu Basków, oferuje szkolenia padel w tym wspaniałym mieście, gdzie padelists mogą pod okiem trenera uprawiać swój ulubiony sport Maria Jose Sbrascini, były trzykrotny mistrz świata padel.

Nadal masz możliwość rejestracji z trzema gniazdami : 26, 27 i 28 stycznia / 23, 24 i 25 lutego / 8, 9 i 10 marca. Uwaga: w przypadku tych trzech kursów wymagany jest określony poziom.

Aby nie zgubić się i mieć pewność, że wybierzesz odpowiedni kurs, możesz wejść na stronę internetową Sportowy prestiż.

Widok na San Sebastian padel gastronomia plażowa

Czy znalazłeś więc swoje szczęście? Jeśli nie, zawsze możesz znaleźć inne miejsca docelowe nasz katalog ! Jak to mówią, każdy znajdzie łopata na jego dłoni!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.