Nie, nie marzysz, Cyril Hanouna może zostać Championem Francji padel zaczynając w ten weekend. Wyjaśnimy Ci to.

Cyril Hanouna jest dziś 86. francuskim zawodnikiem w drużynie padel. Jeśli gospodarz oczywiście zrobił duże postępy w ostatnich latach, był w stanie osiągnąć ten ranking w dużej mierze dzięki jakości swoich partnerów, w szczególności Teo Zapaty.

Teo Zapata, którego Cyryl spotka za kilka dni w Interclubs of Nationale 1, ponieważ obaj mężczyźni są częścią tego samego zespołu: Casa Padel. Paryski klub, w którym grali już Hiszpanie Semmler i Huete, wzmocnił się w tym roku, dodając do swojego zespołu Thomasa Leygue'a, a tym samym Zapatę.

Z tym kwartetem i solidną trzecią parą o imieniu Montoisy / Clar klub może marzyć o zdobyciu tytułu mistrza Francji Interklubu od Nationale 1 do Padel Horyzont w ten weekend. Nic nie będzie łatwe, biorąc pod uwagę poziom niektórych konkurentów, ale biorąc pod uwagę talent swoich graczy, Casa Padel mogę w to uwierzyć.

A w przypadku zwycięstwa, jak już wiecie, Cyril Hanouna zostanie Championem Francji! I padel niewątpliwie zaproponuje nową, niepowtarzalną kampanię komunikacyjną...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !