Skrajny padel jest jednym z miejsc referencyjnych we Francji. Jak wielu aktorów, Rok 2023 był bogaty w lekcje, z całkowitą eksplozją padel.

W ramach tegorocznego przeglądu pt. Jérôme Decock, założyciel Extreme Padel i Bertrand Maniere, kierownik sprzedaży, wrócili na początkach serwisu Extreme Padel i o jego przyszłym rozwoju.

Od ekstremalnego tenisa do ekstremalnego Padel

Zaczęliśmy od Extreme Tennis w 2008 roku. padel, to sport, którego doświadczyłam w 2012 roku za granicą. Sprawdziłem, czy są jakieś we Francji i znalazłem je w pobliżu Lille. Później poszło swoją drogą. Zaczęło się dziać w okolicy i sami zaczęliśmy w to grać około 2019-2020. Wdrożyliśmy to w Extreme Tennis i widzieliśmy, że poszło całkiem nieźle.

W 2019 roku zaczęliśmy oferować produkty, najpierw z markami tenisowymi, które opracowały produkty padel. Następnie kontynuowaliśmy działalność w zakresie marek specjalistycznych : Nox, Bullpadel, itp. Nie chcieliśmy już ograniczać naszych produktów padel do małej zakładki Ekstremalnego Tenisa. Gra nabierała tempa i grając w nią szybko zrozumieliśmy dlaczego. To skłoniło nas do stworzenia drugiej istoty.

Poza tym był Covid i le padel zaczął się naprawdę dobrze rozwijać. Dlatego też w 2021 roku pomyśleliśmy o oddzieleniu Extreme Tennis i Extreme Padel. W następnym roku, w maju 2022, uruchomiliśmy serwis Extreme Padel a dzisiaj zespół gra więcej padel niż w tenisie.

Zachęcający obrót

W Extreme Tennis nie zamknęliśmy karty padel ponieważ nadal istnieje gracze hybrydowi, którym udaje się połączyć tenis i padel.

Daleko nam jeszcze do tenisowych obrotów, ale rośnie. To powiedziawszy, czujemy to wokół padeltam jest prawdziwe szaleństwo. Dzisiaj, mamy 20% obrotu, który realizowany jest przez padel.

Skrajny Padel, stanowi to 11% obrotu Extreme Tennis. Ale jak zawsze padel w Extreme Tennis ludzie kupują za pośrednictwem tej drogi wejścia. Łącznie suma wyniesie więc 20%.

Eksport do Włoch?

Jesteśmy w trakcie całkowitego przerabiania struktury technicznej witryny, aby uzyskać coś takiego nieco bardziej przyjazny dla użytkownika, wydajniejszy i bardziej zoptymalizowany pod kątem SEO.

Będziemy mieli również do stworzenia przeprojektowanie skrajnośćpadel. Jest, wejść na dynamicznie rozwijający się rynek włoski. Logicznie rzecz biorąc, powinniśmy tam wejść w styczniu.

Znamy rynek włoski, ponieważ mamy tam małą filię Extreme Tennis. Kiedy się o tym przekonamy, wydawało nam się to całkiem spójne liczby we Włoszech. To jest pierwsza duża część. W 2024 r. chcemy też być trochę bardziej obecni w sieciach.

Czarna plama 2023 roku

Jedyną rzeczą, która była szkodliwa w 2023 r., to są nadwyżki. W związku z brakami wszyscy trochę wpadli w panikę, bo gdy otrzymaliśmy 50 rakiet, sprzedaż ich zajęła jeden lub dwa dni i nie mogliśmy mieć większej ilości.

Jesteśmy mocno zaangażowani w rok 2023, tyle że wszyscy byli przepełnieni. Na rynku było zbyt wiele rakiet, a ceny wymknęły się spod kontroli. Mamy rok 2023, w którym ceny zostały totalnie zmasakrowane. Zaczynamy wracać do normalnych cen.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.