W obecności prezydentów federacji meksykańskiej, dominikańskiej i kanadyjskiej Fabrice Pastor został oficjalnie wybrany na prezydenta Continental American Padel Federation (CAPF). Pełni także funkcję Prezydenta Międzynarodowego Sportu Monte Carlo.

Wybory odbyły się w obiektach Padel Club Arena w Cancún, gdzie odbędzie się inauguracyjny mistrz CAPF.

Ta globalna prezentacja została przeprowadzona przed Omarem Villavicencio, Prezydentem Femexpadel; Peter Schwartz, Prezydent Kanadyjskiej Federacji Paddle; Sergio Navarro, Prezydent Dominikańskiej Federacji Padeli; oraz CEO Journey Padel Arena, Aldo Vidal.

Fabrice Pastor wyjaśnił główne cele tej nowej instytucji, która skupia główne federacje północnoamerykańskie: „LPraca ogólna polega na ciągłości rzeczy dzięki naszej pracy nad rozwojem padel na świecie w Monte Carlo International Sports w ostatnich latach 5 ”.

„Współpracujemy z wieloma firmami i profesjonalnymi graczami. I spróbujmy pracować nad poprawą warunków głównych aktorów w padlu".

Ciekawe do zapamiętania: jeśli ta struktura ma być skierowana tylko do krajów Ameryki Północnej, Fabrice Pastor pozostawia otwarte drzwi dla innych narodów, które chcą dołączyć do przygody ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.