Miasto Perpignan stanie się epicentrum padel we Francji na weekend z okazji obchodów Trofeum Zarządzania Sportem 2024.

Przygotuj się na bezprecedensowe wydarzenie, w którym pasja, rywalizacja i zabawa łączą się, tworząc elektryzujący spektakl 9 do 11 maja.

Najważniejszy punkt programu: trofeum klubowe

z drużyny pięcioosobowezapraszane są kluby z całej Francji do rywalizacji na boisku o prestiżowy tytuł Trofeum Klubowego.

Prezentacja dla firm: trofeum biznesowe

Le padel nie ogranicza się do klubów! GS Trophy otwiera swoje drzwi dla firm z atrakcyjną ofertą, gdzie kluczowymi słowami będą strategia zespołowa i duch przedsiębiorczości.

A ponieważ firma może zgłosić wiele zespołów, połączenie koleżeństwa i rywalizacji zapewnia dynamiczny i zapadający w pamięć networking.

Uderzenie rakietą: trofeum w squasha

To idealna okazja do rywalizacji najlepszych zawodników w regionie w dniu poświęconym temu wymagającemu sportowi.

Towarzystwo w służbie: turniej padel wolny czas

Otwarte dla towarzyszy i osób chcących dołączyć do imprezy, turnieju padel wypoczynek jest obietnicą radosne chwile i przyjacielskie wymiany zdań, gdzie przyjemność z gry bierze górę nad konkurencją.

Pierwsza usługa: odkrycie padel

GS Trophy zaoferuje warsztat odkrywczy wprowadzenie początkujących w radość tego przyjaznego sportu. Pod słońcem Perpignan jest to idealna okazja, aby się zakochać padel.

Trafienie w sedno: Międzynarodowy Turniej Pétanque

Jeśli padel jest bohaterem wydarzenia, kręgle nie do przebicia jest towarzyski turniej, który odbędzie się na trzech świetnie przygotowanych boiskach. Przyjdź rzucić wyzwanie i przeżyć chwilę francuskiego relaksu.

Wieczór tsunami: fala uroczystości

O zmroku GS Trophy zaprasza na wieczór Tsunami – wir muzyki i tańca z DJ-em, który będzie trzymał rytmy przez całą noc.

Mecz pokazowy: pokaz asów

Podziwiaj sprawność najlepsi francuscy gracze podczas meczu pokazowego, który zapowiada się zarówno pouczająco, jak i ekscytująco.

Więcej niż wydarzenie, historia, którą warto przeżyć

Sieci społecznościowe Gestion Sports już tętnią życiem w oczekiwaniu na to wydarzenie. Historie na TikToku, chwile uchwycone na Instagramie, ogłoszenia i aktualizacje na Facebooku – śledź Gestion Sports, śledź stronę Trophée GS, dla całkowite i interaktywne zanurzenie przed i po GS Trophy.

W skrócie Perpignan przygotowuje się do trzech dni świętowania. Trofeum Zarządzania Sportem czeka na Ciebie. Załóż rakiety śnieżne i rozpocznij imprezę!

Trofeum zarządzania sportem