Na Logron Open, licząc na 2th etap World Padel Tour, na profesjonalnym torze wiosłowym jest co najmniej dobrze. Jeśli niestety nie mamy już francuskiego w turnieju, to Francuzi, a zwłaszcza para Godallier / Martin, wygrał swój pierwszy mecz na torze!

W przypadku mężczyzn Jérémy Scatena i Mark Bernils w WPT Logrono to już koniec.

Ostatni Francuz z turnieju nie poszedł daleko, aby wznowić swój występ Marbelli, kiedy zakwalifikował się do previas.

Przegrana w zestawach 3 po wygraniu zestawu 1er 6 / 3. Zestaw 2nd utracony wraz z porwaniem 7 / 6, a następnie ostatnim zestawem wyniku 6 / 2.

Mimo porażki współpraca Jeremy'ego Scateny i Marka Bernilsa jest wielkim sukcesem tego początku sezonu po stronie francuskiej.

Jeśli chodzi o kobiety, Melissa Martin i Léa Godallier odniosły duże pierwsze zwycięstwo i znakomite zwycięstwo 3 w zestawieniu z graczami rankingowymi. Podczas pierwszego turnieju w Marbelli francuska para pękła po łatwej wygranej z zestawu 1er. Tym razem umysł trzymał się mocno, a Francuzi trzymali się mocno, pomimo utraty zestawu 2nd. Wynik końcowy 6 / 1 6 / 7 6 / 2.

To pierwsze zwycięstwo było ważne dla naszych Francuzów, którzy mogą teraz grać bardziej wyzwoleni na WPT. 2 Jutro kolejna previas.

Przypomnijmy, że mamy Laurę Clergue i Alix Collombon, którzy zaczną nieco później przy stole.

Jonathan Uzan

Specjalista od World Padel Tour, Jonathan, zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: sprawić, byś wibrował z wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!