Ostatni P2000 w tym roku odbędzie się w dniach 17–19 listopada 2023 r. do 4Padel Strasburg (8 Rue Emile Mathis, 67201 Eckbolsheim).

Le klub całkowicie przeprojektowany w 100% padel w lecieoferuje obecnie dwanaście torów krytych (w tym pięć z wyjściami i jeden centralny z trybunami) oraz dwa zewnętrzne.

Aby zapewnić optymalne warunki na potrzeby turnieju udostępnionych zostanie dziesięć torów (dwa przeznaczone wyłącznie na rozgrzewkę). Od piątkowej pory lunchu, po zakończeniu turnieju, klub będzie oferował zróżnicowany catering. O rozpieszczanie zawodników będzie dbał zespół fizjoterapeutów.

4Padel Strasburg zaoferuje transport wahadłowy z dworca kolejowego w Strasburgu i lotniska (Entzheim – 10 km od klubu). Planowane są także partnerstwa z hotelami. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z klubem.

Telefon: 03 88 30 17 60 // e-mail: Strasburg @ 4padel.fr

Sędziowie : Vincent Dolé i Jonathan Uzan – kontakt: dolevincent@yahoo.fr

Napisy

Aby się zarejestrować: FFT PADEL TOUR – P2000 Strasburg – Formularz rejestracyjny

Koniec zapisów: Piątek 10 listopada 2023 – 23:59

Programowanie

Piątek, 17 listopada (kwalifikacje):

  • 12:XNUMX: Pokaz grup kwalifikacyjnych
  • 13:XNUMX: Początek kwalifikacji

Sobota, 18 listopada (stół finałowy):

  • 9:XNUMX: Rozpoczęcie meczów
  • Mecze rozpoczną się od 1/16 finału, następnie odbędą się 1/8 finału i na koniec 1/4 finału

Niedziela 19 listopad (stół finałowy – wszystkie pary mają obowiązek rozegrać co najmniej mecz rankingowy):

  • 9:30: półfinały + mecze rankingowe
  • 14:30: finał

Linki do śledzenia meczów

Ci, którzy nie mogą pojechać do Strasburga, powinni udać się do Padel Magiczny telewizor śledzić mecze. Znajdź linki tuż poniżej:

Szesnastki, ósemki, ćwiartki

półfinały

końcowy

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !