W najbliższą sobotę było kilka niespodzianek FFT Padel Tour P2000 Piramid, w szczególności eliminacja głowy serii 2 wśród kobiet.

Najlepsze nasiona zostały wczoraj pokonane na P2000 des Pyramides. Wśród pań niespodziankę dnia należy przypisać Marianne Vandaele i Tiffany Phaysouphanh, które odrzuciły rozstawione 2 Barsotti / Soubrie w dwóch zestawach: 7/6 6/3. Najgorętszy mecz dnia, pomiędzy parami numer 4 i 5 w trasie na korzyść Laury Clergue i Ligiego, którzy oddalili Mélanie Ros i Marie Lefevre 6/1 6/7 7/6!

Wśród mężczyzn małą sensacją jest porażka w dwóch setach Doriana De Meyera i Thomasa Vanbauce, rozstawionych z 4 miejscami, przeciwko Cancel / Guichardowi (TS6). Szczególnie w dobrej formie outsiderzy wygrali 6/3 6/4.

Pary 1 i 2 również ucierpiały, odnosząc zwycięstwa w trzech setach odpowiednio nad Authier/Lopes i Grue/Forcin.

Podążając za półfinałami w tę niedzielę, to się dzieje ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi