Ósmy etap FFT Padel Tour au 4Padel Tuluza-Colomiers był naznaczony niespodziankami wśród kobiet i kontuzją Wendy Barsotti.

Podczas zaciętego meczu pary Barsotti/Invernon i Dardaine/Phaysouphanh, mecz ostatecznie zakończył się na samym początku 3. seta. Wendy upadła na tor po uderzeniu Thiphanie.

Zawodnik był bardzo zszokowany uderzeniem piłki w skroń, lekarz turnieju podjął decyzję o przerwaniu meczu ze względów zdrowotnych. Dla pary Dardaine/Phaysouphanh oznacza to półfinał z dominującym obecnie w górnej części turnieju Soubrié/Touly.

Podobnie jak Ginier/Pothier i Sireix/Detrivière, którzy na razie się błąkają i którzy w półfinale zmierzą się ze sobą na dole tabeli.

Podkreślimy dobry występ paryskiej pary Duchêne / Tonda, która wygrała pierwszą kwartę w P2000 po pokonaniu czwartego rozstawionego turnieju, Ligi / Alegre. Paryżanie zdołali wykorzystać nieco opóźnionego Hiszpana i zapewnili sobie wspaniałe zwycięstwo.

W przypadku mężczyzn pierwsze 4 rozstawione awansują do półfinału. Na szczycie tabeli rywalem Le Panse/Trancart będzie Bergeron/Courrin. Czy młodemu emerytowi, wiązanemu z młodym Nathanem Courrinem uda się usunąć z turnieju rozstawioną z numerem 1 drużynę Konga? Na dole tabeli potrzeba wyjątkowej pary, aby zdestabilizować największych faworytów turnieju, Blanqué / Leygue... Czy Authier / Vincent będą w stanie tego dokonać?

Oglądaj w tę niedzielę o 9:30, aby śledzić na żywo wszystkie półfinały.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.