Alix Collombon i Jessica Castello były bezkompromisowe w półfinale Mediolan FIP Złoto i logicznie odnajdziemy je w finale jutro.

Para francusko-hiszpańska jest zdecydowanie w świetnej formie na koniec sezonu! W przeciwieństwie do Anny Cortiles i Angeli Caro Alix i Jessica były imperialne. Bardziej agresywni, udusią swoich przeciwników. Wygrali 6 i zaoferowali sobie miejsce w finale tego złotego FIP w Mediolanie.

Przed nimi Veronica Virseda i Barbara Las Heras, które potrafiły być bardzo solidne w ważnych momentach, by odrzucić Léę Godallier i Ari Cañellasa w dwóch setach: 6/4 6/3.

Teraz nadszedł czas na pierwszy półfinał mężczyzn pomiędzy Benjaminem Tisonem i Teo Zapata przeciwko Ivanowi Ramirezowi i Alexowi Arroyo. Aby to śledzić, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !