Trójka Francuzów zadebiutowała w najbliższą środę o godz Meksyk FIP Platyna.

W przeciwieństwie do Cristiana Mediny Murphy'ego i Belara Very, Thomas Leygue i Hiszpan Ferra Insa zaprezentowali się solidnie i zwyciężyli w dwóch setach: 6/3 6/4. Sukces, który otwiera drogę do ósmego miejsca francusko-hiszpańskiej parze, która w piątek zmierzy się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Suescun/Luque (TS6) a Egea/Lopez.

To już jednak koniec dla Dylana Guicharda i Bastiena Blanqué, którzy dobrze rozpoczęli mecz przeciwko Meijerowi/Richtersowi. W 100% francuska para, która wygrała bardzo zacięty pierwszy set (7/6), w drugim zobaczyła, jak jej przeciwnicy dobrze odpowiedzieli. Przygnębieni po porażce w drugiej rundzie, równie zaciętej, Bastien i Dylan całkowicie się załamali w ostatnim akcie. Przegrali 7/6 4/6 0/6 z Holendrami, którzy jutro zmierzą się ze zwycięzcami spotkania pomiędzy Moya / Cabezas (TS7) a Araujo / Ortiz, parą, która pokonał z wyprzedzeniem De Meyera / Vanbauce'a.

W najbliższy czwartek do walki w Meksyku dołączą trzy kolejne trójkolorowe drużyny. Max Moreau i Hiszpan muszą zmierzyć się z rozstawionym z numerem 8 Zapatą / Guerrero, który wczoraj przegrał w Malmö ze Stupą / Di Nenno. Manu Vives i Julien Seurin sprzeciwiają się drugiemu rozstawionemu, Lijo / Vilariño.

Mecze rozpoczynają się o godzinie 23:00 czasu francuskiego. Aby obejrzeć mecze na żywo, przejdź do zakładki Kanał FIP na YouTube.