To była atrakcja wieczoru na Sardynii: debiut pary Chingotto/Yanguas. I w tym duecie złożonym z dwóch zawodników, którzy zazwyczaj grają na prawej stronie, jest Argentyńczyk, który wczoraj w Cagliari grał na lewej stronie.

Choć oddaje ponad dwadzieścia centymetrów swojemu koledze z drużyny, „Super Ratonowi”, który już podczas WPT Master Final 2022 udowodnił, że czuje się komfortowo na lewej stronie, dlatego zdecydował się przejąć obowiązki odwrócić jak mówią nasi hiszpańscy przyjaciele. I możemy powiedzieć, że zadziałało to całkiem nieźle, wygrywając 6/2 6/4 z Barahoną / Garcią. Dziś to przeciwko Ivanowi Ramirezowi i Pablo Garcii, zwycięzcom Rubio / Arroyo (TS6), drużyna z pierwszego miejsca będzie próbowała zakwalifikować się do półfinału.

Inne ulubione pary ucierpiały z tego powodu biorąc udział w wyścigu wczoraj we Włoszech Momo i Garrido (TS2) walczyli o wydostanie się z pułapki Cardona / Fernandez, a Capra i Sanchez (TS3) również stracili seta w drodze przeciwko Sanchezowi / Valdésowi.

Nadal będziemy mieli prawo do kilku świetnych meczów w ten piątek od 09:45, z oczywiście trzecim meczem dnia, czyli spotkaniem pomiędzy francuskimi drużynami Collombon i Godallier (TS4) a szóstym rozstawionym, Lobo / Rodriguez.

Poniżej znajdziesz program dnia:

Aby śledzić mecze na żywo:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !