Wielkie rozczarowanie dla Léi Godallier i Alix Collombon, które przegrały w ćwierćfinale na FIP Platinum Sardegna.

Rozstawiona z 4. miejscem w FIP Platinum Sardegna francuska para zaczęła marzyć o finale we Włoszech, gdy faworyci turnieju – Virginia Riera i Tamara Icardo – którzy zasiadali w swojej części tabeli, uznany za wycofany z konkursu.

Na nieszczęście dla nich Francuzki, które po raz pierwszy brały udział w międzynarodowym turnieju, w piątek zmierzyły się z rozstawioną z szóstką Mariną Lobo / Nurią Rodriguez. Hiszpanie wygrali 6/6 4/6 i położyli kres marzeniom tych, którzy nigdy razem nie przegrali we Francji.

teraz do Amsterdamu po Léę i Alix, którzy ponownie połączą siły ze swoimi partnerami Eli Amatriainem i Loreną Rufo.

Rodriguez i Lobo zakwalifikowali się do finałowej czwórki i teraz czekają na swoich przeciwników. Będą to albo Carolina Orsi i Carla Mesa (TS7), albo Lorena Vano i Letizia Manquillo. Odpowiedź tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !