Jak powiedzieliśmy wcześniej, FIP Platinum Sardegna obiecuje zaoferować nam wysoki poziom, z udziałem jednych z najlepszych graczy na świecie, którzy pojadą do Włoch.

Oprócz duetów Gonzalez/Garrido i Capra/Sanchez, zafundowane nam zostaną także efemeryczne pary, które będą chciały stanowić prawo na Sardynii. Myślimy o starym stowarzyszeniu, które zostanie zreformowane na czas turnieju, Javi Rico/Coki Nieto, oraz o nowej parze: Yanguas/Chingotto.

Andaluzyjczyk i Argentyńczyk, którzy nigdy wcześniej ze sobą nie grali, zajmą pierwsze miejsce w tym turnieju. Na ten moment nie wiemy, kto będzie grał na lewej stronie. Jeśli Yanguas przy swoim wzroście 1 metrów wydaje się najlepiej pasować na to stanowisko, to Chingotto, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, zrobił pod tym względem wrażenie podczas WPT Master Final 90!

Do rywalizacji zgłaszane są inne pary wysokiej klasy, które zaoferują nam stół godny najlepszego WPT Challengera czy Open 500. Myślimy o Leal/Diestro, Bergamini/Ruiz, Gil/Moyano, Arroyo/Rubio…

Przy takim poziomie w głównym losowaniu nie znajdziemy żadnego Francuza. Pary Tison/Garcia, Moreau/Salandro, Guichard/Cattaneo, Leygue/Insa i Inzerillo/Maigret startują w previach. Kwalifikacje, w których Tino Libaak i Leo Augsburger wystąpią w roli strachów na wróble!

Znajdź listę zarejestrowanych ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !