Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Mistrzostwa Francji ledwo się skończyły że Francuzi z FIP Tour przygotowują się już na Sardynię, gdzie w przyszłym tygodniu rozegrany zostanie turniej FIP Platinum.

Rywalizacja zapowiada się szczególnie zacięta z udziałem jednych z najlepszych zawodników na świecie, o czym świadczy obecność par Gonzalez/Garrido czy Capra/Sanchez!

Po stronie francuskiej będziemy świadkami debiutu nowej pary: tej, którą tworzy trójkolorowy numer 1 Benjamin Tison oraz Hiszpan Aitor Garcia. Victor Mena, który do tej pory grał z Francilienem, będąc zarejestrowanym u Toni Bueno, mówimy sobie, że to chyba koniec duetu Mena/Tison…

Oprócz Benjamina w konkursie bierze udział sześć innych trójkolorowych zawodników. Będziemy mieć pary Moreau / Salandro, Liga /Insa, Seurin/Vives. Adriana Maigreta i Jerome Inzerillo są również zarejestrowane, więc mówimy, że ten ostatni z pewnością wrócił już do zdrowia po kontuzji ścięgna Achillesa...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !